WIFI Mini

300,- Kč měsíčně – připojení rychlostí až 10 Mbit/s, bez omezení přenesených dat, upload 5 Mbit/s

Tato rychlost je dostačující pro běžné využití internetu, pro nerušenou telefonickou a video komunikaci prostřednictvím Skype. Můžete sledovat online video ve vysoké kvalitě, sledovat internetovou televizi (IPTV), hraní jednoduchých online her. Soubor o velikosti 1GB stáhnete za cca 15 min, pokud nebude využívána i jiná služba.

WIFI Matrix

390,- Kč měsíčně – připojení rychlostí až 16 Mbit/s, bez omezení přenesených dat, upload 8 Mbit/s

Tato rychlost je dostačující pro běžné využití internetu, pro nerušenou telefonickou a video komunikaci prostřednictvím Skype, sledovat online video ve vysoké kvalitě, streamovat videa, sledovat IPTV, využívat sledování kamerových systémů, hraní online her. Tyto služby nelze provozovat najednou. Soubor o velikosti 1GB stáhnete za cca 10 min, pokud nebude využívána i jiná služba.

WIFI Maxi

550,- Kč měsíčně – připojení rychlostí až 20 Mbit/s, bez omezení přenesených dat, upload 10 Mbit/s

Tato rychlost je dostačující pro běžné využití internetu, pro nerušenou telefonickou a video komunikaci prostřednictvím Skype, sledovat online video ve vysoké kvalitě, streamovat videa ve vysoké kvalitě, sledovat IPTV, využívat sledování kamerových systémů, hraní náročnějších online her. Soubor o velikosti 1GB stáhnete za cca 7 min, pokud nebude využívána i jiná služba.

WIFI Senior/ZTP

190,- Kč – měsíčně – připojení rychlostí až 8 Mbit/s, bez omezení přenesených dat, upload 3 Mbit/s

Tato rychlost je dostačující pro běžné prohlížení internetu, posílání e-mailů, pro telefonickou komunikaci prostřednictvím Skype (bez videa), sledovat online videa v nižší kvalitě, poslouchat online rádia, v nižší kvalitě sledovat IPTV. Soubor o velikosti 100MB stáhnete za 5 min.

WIFI Individual

rychlost připojení a měsíční paušál stanovujeme individuálně, bez omezení přenesených dat

Nenašli jste se? Zavolejte nám, my si Vás najdeme!